IURIDICO to zespół prawników i lingwistów pracujących dla najbardziej wymagających klientów na rynku tłumaczeń finansowych i prawniczych. Współpracujemy z organizacjami międzynarodowymi, organami unijnymi, krajowym i międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości, instytucjami finansowymi i regulacyjnymi, bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, największymi kancelariami i firmami doradczymi.

Intensywnie się rozwijamy i poszukujemy nowych współpracowników zarówno do naszego zespołu wewnętrznego, jak i do współpracy freelancerskiej. Planujemy w najbliższych miesiącach otworzyć biuro w Warszawie.

Niestety zauważamy poważne braki merytoryczne u zgłaszających się kandydatów. Na rynku odczuwalny jest wyraźny niedobór tłumaczy z odpowiednim przygotowaniem do wykonywania najtrudniejszych projektów tłumaczeniowych z zakresu prawa, finansów, tematyki unijnej i inwestycji infrastrukturalnych.

Dlatego postanowiliśmy zaangażować się w projekty edukacyjno-szkoleniowe, dzięki którym będziemy mieli bezpośredni wpływ na kształcenie tłumaczy pisemnych, którym następnie będziemy mogli zaproponować współpracę.

W zbliżającym się roku akademickim proponujemy skorzystanie z dwóch niezależnych ofert edukacyjno-szkoleniowych – w Gdańsku i w Warszawie. W obu tych inicjatywach będziemy aktywnie i merytorycznie uczestniczyć chcąc podzielić się nabytym na „froncie tłumaczeniowym” doświadczeniem i praktyką. Nie mniej istotnym celem naszego zaangażowania jest poszukiwanie talentów w zakresie tłumaczeń finansowych i prawniczych.

 

Zapraszamy do skorzystania z poniższych ofert:

WARSZAWA – Intensywny kurs tłumaczeń prawniczych powered by DIUNA & IURIDICO – 148 godzin lekcyjnych

GDAŃSK – Tłumaczenia ekonomiczno – prawne w biznesie – język angielski poziom II – 2-semestralne studia podyplomowe powered by WSB Gdańsk & IURIDICO